Надёжно, стабильно, выгодно.
  • Бесплатно со всех номеров по Украине
  • 0-800-60-12-96
  • +38 (098) 084-51-13
  • +38 (066) 929-13-49
  • Время работы с 8:00-21:00 (Сб, Вс –выходной)

Щодня ми зустрічаємо на дорогах України безліч дорогих автомобілів. А це означає, що будь-який водій, мимоволі може стати винуватцем ДТП і може спровокувати великі збитки у потерпілої сторони, які не зможе покрити поліс обов'язкового страхування ОСЦПВ. Як же бути в такому випадку, коли сума збитку, нанесеного майну або автомобілю іншого боку, становить понад 100 тис.грн.? Адже саме на таку суму застрахована Ваша цивільно-правова відповідальність за пошкодження автотранспорту або майна по полісу обов'язкової автоцивілки.

 Саме для таких випадків ми пропонуємо оформити договір страхування ДЦВ - добровільна АВТОЦИВІЛКА.

Поліс Добровільного страхування цивільної відповідальності (ДЦВ) дозволяє за символічні гроші забезпечити собі істотну надбавку до страхової суми по обов'язковому ОСАГО, і в підсумку - їздити за кермом набагато більш захищеним.

Договір ДЦВ укладається як доповнення до обов'язкового полісу Автоцивілки і збільшує суму покриття в разі ДТП. Вартість поліса добровільної АВТОЦИВІЛКИ становить в середньому 100 - 400 грн., а сума покриття з лімітом відшкодування - до 1 млн.грн.

Що підлягає страхуванню за умовами полісу ДГО?

Цивільно-правова відповідальність автомобіліста за шкоду, заподіяну третій особі з вини власника автомобіля. Цей поліс відшкодовує витрати на ремонт транспортного засобу третьої особи і, в разі потреби, на лікування постраждалих.