Оформити страховку, а також отримати консультацію з будь-яких питань страхування

0 800 309 709

Безкоштовно з усiх номерiв в Українi


Меню
Залишити анонімне повідомлення

Інша інформація

 

ПРО ФІНАНСОВУ УСТАНОВУ,

ПРАВО НА ОТРИМАННЯ ЯКОЇ ВИЗНАЧЕНО ЗАКОНОМ

Шановний клієнте!

ТОВАРИСТВО З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ

«СТРАХОВА КОМПАНІЯ «МОТОР-ГАРАНТ»

(надалі – ТДВ «СК «МОТОР-ГАРАНТ» або Страховик)

пропонує Вашій увазі таку інформацію:

 

1. Інформація, яка розкривається клієнту відповідно до вимог частини 1 статті 12 Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринку фінансових послуг»:

1.1. Перелік послуг, що надаються ТДВ «СК «МОТОР-ГАРАНТ», порядок та умови їх надання

Фінансова послуга, яка пропонується Вам, є послугою зі страхування, яка надається ТДВ «СК «МОТОР-ГАРАНТ» на підставі відповідних ліцензій на здійснення добровільних та обов’язкових видів страхування, перелік ліцензій зазначений за наступним посиланням: Ліцензії.

Послуга страхування, при Вашій згоді, може бути надана Вам ТДВ «СК «МОТОР-ГАРАНТ» шляхом укладання відповідного договору страхування. Страхування за добровільними видами страхування здійснюється на підставі відповідних правил добровільного страхування, затверджених ТДВ «СК «МОТОР-ГАРАНТ» та зареєстрованих в Нацкомфінпослуг (або Держфінпослуг України), з 01.07.2020 р. – в Національному банку України.

Правила добровільних видів страхування (із змінами та доповненнями) ТДВ «СК «МОТОР-ГАРАНТ»

розміщені на сайті Товариства у розділі «Діяльність»/«Ліцензії», або за наступним посиланням: Ліцензії.

Страхування за обов’язковими видами страхування здійснюється на підставі нормативно-правових актів, якими затверджені відповідні умови страхування, форми типового договору, розмір страхових сум, максимальні розміри страхових тарифів, тощо.

 

1.2. Вартість, ціна/тарифи, розмір плати щодо фінансових послуг залежно від виду фінансової послуги

Ціна послуги зі страхування (страховий платіж), визначається у відповідності з нормативними актами у сфері страхування щодо обов’язкових видів страхування, а також правилами страхування ТДВ «СК «МОТОР-ГАРАНТ» щодо добровільних видів страхування.

Страховий платіж — плата за страхування, яку клієнт (страхувальник) зобов’язаний внести страховику згідно з договором страхування.

Страховий тариф — ставка страхового внеску з одиниці страхової суми за визначений період страхування.

Ціна послуги зі страхування залежить від умов страхування, зазначених у договорі страхування, який надається Вам для вивчення перед підписанням (наприклад: від предмету договору страхування, страхових випадків, розміру страхової суми, строку страхування тощо).

  • Механізми захисту прав споживачів фінансових послуг

Повідомляє, що ТДВ «СК «МОТОР-ГАРАНТ» за адресою 69068, м. Запоріжжя, вул. Вересаєва, буд. 3; за телефонами: (061)720-58-85, 0-800-309-709, 098-8-309-709; та на корпоративну поштову скриньку (e-mail: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.) приймає пропозиції про поліпшення діяльності ТДВ «СК «МОТОР-ГАРАНТ», заяви та скарги на недоліки в роботі, на дії працівників ТДВ «СК «МОТОР-ГАРАНТ», забезпечує громадянам можливість впливу на поліпшення роботи ТДВ «СК «МОТОР-ГАРАНТ»,  відстоювання своїх прав і законних інтересів та відновлення їх у разі порушення, а також розглядає та вирішує спірні питання в порядку та на умовах, встановлених  Законом України «Про звернення громадян».

Позасудовий розгляд скарг споживачів фінансових послуг є пріоритетним в ТДВ «СК «Мотор - Гарант».

Повідомляє реквізити органу, який здійснює державне регулювання ринків фінансових послуг (адреса, номер  телефону тощо), а також реквізити органів з питань захисту прав споживачів, а саме:

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів

та захисту споживачів (Держпродспоживслужба)

Поштова адреса: 01001, м. Київ, вул. Б.Грінченка, 1

Електронна адреса: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

Телефон (044) 279-79-89

Національний банк України (НБУ)

Адреса: 01601, м. Київ, вулиця Інститутська, 9

Телефон: 0-800-505-240

Е-mail: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

Врегулювання спірних питань між Страхувальниками і Страховиком щодо договорів страхування вирішуються шляхом переговорів. Якщо сторони не досягнуть згоди по спірних питаннях, то вирішення спорів здійснюється у порядку, встановленому договором страхування та чинним законодавством України, зокрема, у судовому порядку.

  • Відомості про фінансові показники діяльності фінансової установи та її економічний стан, які

підлягають обов’язковому оприлюдненню

Розміщені на сайті Товариства у розділі «Про Компанію»/«Фінансова звітність», або за наступним посиланням:

Фінансова звітність.

  • Перелік керівників фінансової установи та її відокремлених підрозділів; Перелік осіб, частки яких у

статутному капіталі Товариства перевищують 5%

Розміщені на сайті Товариства у розділі «Реквізити», або за наступним посиланням: Реквізити.

 

1.6 Інша інформація, право на отримання якої визначено законом

Розміщена на веб-сайті ТДВ «СК «МОТОР-ГАРАНТ» за посиланням (https://motor-garant.com.ua/).

 

2. Інформація, яка розкривається клієнту відповідно до вимог частини 2 статті 12 Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринку фінансових послуг»:

2.1. Найменування, місцезнаходження, контактний телефон і адреса електронної пошти особи, яка

надає фінансові послуги, адреса, за якою приймаються скарги споживачів фінансових послуг

ТОВАРИСТВО З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СТРАХОВА КОМПАНІЯ «МОТОР-ГАРАНТ» (скорочена назва - ТДВ «СК «МОТОР-ГАРАНТ»).

Місцезнаходження: 69068, м. Запоріжжя, вул. Вересаєва, буд. 3.

Номер телефону ТДВ «СК «МОТОР-ГАРАНТ»: (061) 720-58-85, 0-800-309-709, 098-8-309-709.

Е-mail ТДВ «СК «МОТОР-ГАРАНТ»: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript..

ТДВ «СК «МОТОР-ГАРАНТ» за адресою 69068, м. Запоріжжя, вул. Вересаєва, буд. 3, та на корпоративну поштову скриньку (e-mail: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.), приймає пропозиції про поліпшення діяльності ТДВ «СК «МОТОР-ГАРАНТ», заяви та скарги споживачів на недоліки в роботі, на дії працівників ТДВ «СК «МОТОР-ГАРАНТ», забезпечує громадянам можливість впливу на поліпшення роботи ТДВ «СК «МОТОР-ГАРАНТ», відстоювання своїх прав і законних інтересів та відновлення їх у разі порушення, а також розглядає та вирішує спірні питання в порядку та на умовах, встановлених Законом України «Про звернення громадян».

 

2.2. Найменування особи, яка надає посередницькі послуги (за наявності)

У випадку, якщо відповідний договір страхування укладається від імені Страховика його страховим агентом або іншим представником, інформація про такого агента (або іншого представника) зазначається в такому договорі страхування. Актуальний перелік агентів, з якими співпрацює ТДВ «СК «МОТОР-ГАРАНТ» зазначений за наступним посиланням: Агенти.

 

2.3. Відомості про державну реєстрацію особи, яка надає фінансові послуги

Код ЄДРПОУ: 31154435

Дата державної реєстрації ТДВ «СК «МОТОР-ГАРАНТ»: 05.09.2000

Дата запису: 25.10.2004

Номер запису: 1 103 120 0000 001323

ТДВ «СК «МОТОР-ГАРАНТ» включено до Державного реєстру фінансових установ на підставі Свідоцтва серії  СТ №27, дата видачі свідоцтва 21.08.2004.

 

2.4. Щодо наявності в ТДВ «СК «МОТОР-ГАРАНТ» права на надання фінансових послуг (страхування)

ТДВ «СК «МОТОР-ГАРАНТ» надає послуги зі страхування виключно за видами, на які Уповноваженим органом видана ліцензія. Виключний перелік видів страхування та ліцензій зазначені на сайті ТДВ «СК «МОТОР-ГАРАНТ» за наступним посиланням Ліцензії.

 

2.5. Контактну інформацію органу, який здійснює державне регулювання щодо діяльності ТДВ «СК «МОТОР-ГАРАНТ»

Національний банк України

01601, м. Київ, вул. Інститутська, 9

Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

0-800-505-240

телефон довідкової телефонної служби: (044) 234-39-46

 

Про фінансову послугу

ТДВ «СК «МОТОР-ГАРАНТ» ознайомлює з умовами та Правилами страхування, на підставі яких планується укладання договору страхування, проектом договору страхування із зазначенням вартості цієї послуги для клієнта, тобто у кожному конкретному випадку клієнту надається інформація про фактори які впливають на розмір страхових тарифів та страхових платежів.

Ціна/тарифи на фінансові послуги ТДВ «СК «МОТОР-ГАРАНТ» розраховуються відповідно до методології актуарних розрахунків в страхуванні, що являє собою сукупність прийомів дослідження порядку визначення страхових тарифів та страхових платежів в залежності від виду страхування, умов договору страхування та періоду страхування.

Страховий тариф - ставка страхового внеску з одиниці страхової суми за визначений період страхування.

Страхові тарифи при добровільній формі страхування обчислюються страховиком актуарно (математично) на підставі відповідної статистики настання страхових випадків. Конкретний розмір страхового тарифу визначається в договорі страхування за згодою сторін.

Базові тарифи зазначаються для кожного виду добровільного страхування у правилах страхування за цим посиланням Ліцензії, Правила страхування. (https://motor-garant.com.ua/klientam/licenzii-pravila-strahovanija)

Максимальні розміри страхових тарифів або методику актуарних розрахунків щодо обов’язкових видів страхування затверджує Кабінет Міністрів України, якщо інше не визначено законом.

ТДВ «СК «МОТОР-ГАРАНТ» ознайомлює:

- з РОЗДІЛОМ IV. ПОДАТОК НА ДОХОДИ ФІЗИЧНИХ ОСІБ Податкового кодексу України;

- з Розпорядженням Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України N997 від 24.12.2010 р.

 

2.6. Про договір про надання фінансових послуг:

2.6.1. Наявність у клієнта права на відмову від договору про надання фінансових послуг.

Договір страхування припиняється у випадках, встановлених договором та законом. Загальні підстави припинення визначені ст. 28 Закону України «Про страхування».

В договорах страхування ТДВ «СК «МОТОР-ГАРАНТ» передбачено право клієнта на відмову від договору страхування та/або на дострокове припинення дії договору.

2.6.2.      Строк, протягом якого клієнтом може бути використано право на відмову від договору, а також інші умови використання права на відмову від договору.

Договір страхування припиняється у випадках, встановлених договором та законом. Загальні підстави припинення визначені ст. 28 Закону України «Про страхування».

В договорах страхування ТДВ «СК «МОТОР-ГАРАНТ» передбачено право клієнта на відмову від договору страхування та/або на дострокове припинення дії договору. Протягом строку дії договору страхування клієнтом може бути використано право на відмову від договору.

2.6.3.      Мінімальний строк дії договору (якщо застосовується).

ч. 17.1. ст. 17 Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» встановлено, що укладення внутрішніх договорів обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності на строк менший, ніж один рік, але не менш як на 15 днів допускається виключно щодо транспортних засобів: незареєстрованих — на час до їх реєстрації, тимчасово зареєстрованих — на час до їх постійної реєстрації, зареєстрованих на території іноземних держав — на час їх перебування на території України.

Мінімальний строк дії договору страхування може бути встановлений за взаємною згодою сторін, про що зазначається в тексті такого договору страхування.

2.6.4.      Наявність у клієнта права розірвати чи припинити договір, права дострокового виконання договору, а також наслідки таких дій.

Ознайомлює зі ст.28 Закону України «Про страхування» та відповідним розділом договору страхування, що встановлює порядок зміни і припинення дії договору.

Договір страхування припиняється у випадках, встановлених договором та законом. Загальні підстави припинення визначені ст. 28 Закону України «Про страхування».

Наслідком є припинення договору.

2.6.5.      Порядок внесення змін та доповнень до договору.

Ознайомлює зі ст.28 Закону України «Про страхування» та відповідним розділом договору страхування, що встановлює порядок зміни і припинення дії договору.

 

2.7.  Механізм захисту прав споживачів фінансових послуг , можливість та порядок позасудодового розгляду скарг споживачів фінансових послуг

Дивитись пункт 1.3 цієї Інформації.

  1. Інформація відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних»:

ТДВ «СК «МОТОР-ГАРАНТ» повідомляє про права суб’єкта персональних даних згідно ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних»:

1) особисті немайнові права на персональні дані, які має кожна фізична особа, є невід’ємними і непорушними;

2) суб’єкт персональних даних має право:

- знати про джерела збирання, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) володільця чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;

- отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані;

- на доступ до своїх персональних даних;

- отримувати не пізніш як за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються його персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;

- пред’являти вмотивовану вимогу володільцю персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;

- пред’являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким володільцем та розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;

- на захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв’язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;

- звертатися із скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого або до суду;

- застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;

- вносити застереження стосовно обмеження права на обробку своїх персональних даних під час надання згоди;

- відкликати згоду на обробку персональних даних;

- знати механізм автоматичної обробки персональних даних;

- на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.