• Безкоштовно з усiх номерiв в Українi
  • 0 800 309 709
  • Час работи з 8:00-21:00 (Сб, Нд –вихiдний)
  • +38 098 8 309 709

Добровільна АВТОЦИВІЛКА

Поліс добровільного страхування цивільної відповідальності автовласників (ДЦВ) гарантує здійснення додаткового страхового покриття за шкоду, яка заподіяна майну, життю (здоров’ю) інших осіб внаслідок ДТП, що сталася з вини водія – власника полісу.

Щодня ми зустрічаємо на дорогах України безліч автомобілів. А це означає, що будь-який водій мимоволі може стати винуватцем ДТП і нанести великі збитки потерпілій стороні, які не зможе покрити поліс обов'язкового страхування ОСЦПВ. Як же бути, коли сума збитку, нанесеного майну або автомобілю іншої сторони, становить понад 100 тисяч гривен? Адже саме на таку суму застрахована Ваша цивільно-правова відповідальність за пошкодження автотранспорту або майна за полісом обов'язкової АВТОЦИВІЛКИ. Для таких випадків ми пропонуємо оформити договір страхування ДЦВ - добровільну АВТОЦИВІЛКУ.

Поліс добровільного страхування цивільної відповідальності (ДЦВ) дозволяє за символічні кошти забезпечити собі істотну надбавку до страхової суми по обов'язковому ОСЦПВ. Договір ДЦВ укладається як доповнення до обов'язкового полісу АВТОЦИВІЛКИ і збільшує суму покриття в разі ДТП. Вартість поліса добровільної АВТОЦИВІЛКИ становить в середньому 100 - 400 грн., а сума покриття з лімітом відшкодування - до 500 тисяч гривень.

 

Що підлягає страхуванню за умовами полісу ДЦВ?

Цивільно-правова відповідальність автомобіліста за шкоду, заподіяну третій особі з вини власника автомобіля. Цей поліс відшкодовує витрати на ремонт транспортного засобу третьої особи і, в разі потреби, на лікування постраждалих.

 

Вартість добровільної АВТОЦИВІЛКИ залежить від типу транспортного засобу, території та сфери його використання, кількості застрахованих авто, водійського стажу, строку дії договору та від обраного розміру страхової суми.

 

На який термін можна оформити добровільну АВТОЦИВІЛКУ?

Договір страхування добровільної АВТОЦИВІЛКИ (ДЦВ) укладається на один рік і дорівнює строку дії полісу АВТОЦИВІЛКИ, та гарантує додаткову страхову виплату розміром у межах від 50 000 до 500 000 грн., яку обирає сам клієнт. Ця виплата здійснюється додатково до обов'язкової АВТОЦИВІЛКИ при відшкодуванні збитків потерпілому, якщо такі перевищують встановлену суму ліміту відповідальності у 300 000 грн.