17 ЛЕТ С ВАМИ
  • Безкоштовно з усiх номерiв в Українi
  • 0-800-60-12-96
  • +38 (098) 084-51-13
  • +38 (066) 929-13-49
  • Час работи з 8:00-21:00 (Сб, Нд –вихiдний)

З Днем захисника України!

Страхова компанія "Мотор-Гарант" вітає вас з Днем захисника України!

Більше інформації

23 серпня 2018 року в Торгово-промисловій палаті України (м.Київ) відбулася церемонія нагородження кращих підприємств України та Казахстану за версією Національного бізнес-рейтингу.
Кращі підприємства в своїх галузях за результатами фінансової діяльності, темпу зростання прибутку, кращі в стандартах якості сервісу удостоєні нагородою «Лідер 2017 року», національним сертифікатом, що підтверджує результати ранжирування.

Більше інформації

Бажаємо всім українцям оптимізму, сили духу та віри у світле майбутнє. Нехай у Вашій родині завжди панує злагода та добробут. Процвітання Вашим справам та натхнення! Мирного неба над головою, наснаги та успiху у житті!

Більше інформації

З Днем Конституції!

Двадцять два роки тому відбулася одна з найбільш значущих подій в нашій країні - Верховна Рада України прийняла нову Конституцію незалежної Української держави. У цей світлий день ми щиро бажаємо всьому українському народу міцного здоров'я, успіхів у праці, добра і процвітання. Нехай в нашій прекрасній країні панує мир та спокій, а в кожній родині - взаєморозуміння, любов та благополуччя!

Більше інформації

22 липня, в парку «Дубовий гай» за підтримки страхової компанії «Мотор-Гарант» пройшов перший Всеукраїнський турнір з боксу, в якому брали участь професійні спортсмени та аматори з 17 областей. 

Більше інформації