• Безкоштовно з усiх номерiв в Українi
  • 0 800 309 709
  • Час работи з 8:00-21:00 (Сб, Нд –вихiдний)
  • +38 098 8 309 709

Присвоєно рейтинг uaAAifr

СК «МОТОР-ГАРАНТ» присвоєно рейтинг uaAAifr

Більше інформації

Ми - в Дніпрі!

З 1 липня 2019 року почне працювати точка продажу СК "Мотор-Гарант" в м. Дніпрі. Будемо раді бачити нових та постійних клієнтів за адресою: м. Дніпро, вул. П.Нірінберга, 10 (в приміщенні АТ «Мотор-Банк»).

Більше інформації

2 липня 2019 року в ПС «Юність» відбулася урочиста церемонія вшанування кращих спортсменів весняного сезону регіональної премії «Спортивна гордість Запоріжжя»

Більше інформації

«Школа страхового агента» - це напрямок діяльності «Бізнес-школи «Мотор-Гарант», спеціально організований для професійної підготовки, навчання, супроводу та подальшого підвищення рівня кваліфікації страхових агентів корпоративних та партнерських продажів.

Більше інформації

"Еко-2019"

Страхова компанія "МОТОР-ГАРАНТ" взяла участь у виставці "Еко-2019".

Більше інформації

В травні 2019 року страховою компанією «МОТОР-ГАРАНТ» був укладений договір з Міжнародним аеропортом «Запоріжжя» про забезпечення страховим захистом сертифікованих суб’єктів наземного обслуговування. 

Більше інформації

Страхова компанія "МОТОР-ГАРАНТ" взяла участь у Промисловому форумі 2019 (м. Запоріжжя). 

Більше інформації

З Днем захисника України!

Страхова компанія "Мотор-Гарант" вітає вас з Днем захисника України!

Більше інформації

23 серпня 2018 року в Торгово-промисловій палаті України (м.Київ) відбулася церемонія нагородження кращих підприємств України та Казахстану за версією Національного бізнес-рейтингу.
Кращі підприємства в своїх галузях за результатами фінансової діяльності, темпу зростання прибутку, кращі в стандартах якості сервісу удостоєні нагородою «Лідер 2017 року», національним сертифікатом, що підтверджує результати ранжирування.

Більше інформації

Бажаємо всім українцям оптимізму, сили духу та віри у світле майбутнє. Нехай у Вашій родині завжди панує злагода та добробут. Процвітання Вашим справам та натхнення! Мирного неба над головою, наснаги та успiху у житті!

Більше інформації

З Днем Конституції!

Двадцять два роки тому відбулася одна з найбільш значущих подій в нашій країні - Верховна Рада України прийняла нову Конституцію незалежної Української держави. У цей світлий день ми щиро бажаємо всьому українському народу міцного здоров'я, успіхів у праці, добра і процвітання. Нехай в нашій прекрасній країні панує мир та спокій, а в кожній родині - взаєморозуміння, любов та благополуччя!

Більше інформації

22 липня, в парку «Дубовий гай» за підтримки страхової компанії «Мотор-Гарант» пройшов перший Всеукраїнський турнір з боксу, в якому брали участь професійні спортсмени та аматори з 17 областей. 

Більше інформації