17 ЛЕТ С ВАМИ
  • Безкоштовно з усiх номерiв в Українi
  • 0-800-60-12-96
  • +38 (098) 084-51-13
  • +38 (066) 929-13-49
  • Час работи з 8:00-21:00 (Сб, Нд –вихiдний)


Автомобіль - це не тільки зручний засіб пересування, але й складний механізм. І, напевно, кожен водій хоч раз зіткнувся з екстренними ситуаціями на дорозі. Проблеми можуть бути різними, від прокола колеса, до несправностей важливих елементів автомобіля, усунення яких може зайняти дорогоцінний час. В будь-якій складній ситуації, якщо Ви оформили поліс АВТОЦИВІЛКИ в страховій компанії «Мотор-Гарант» - сервісна картка «МОТОР» допоможе Вам у будь-який час дня і ночі, 24 години на добу, 7 днів на тиждень, 365 днів у рік.

Картка «МОТОР» - сервісна продукція, пов'язана з наданням цілодобової допомоги та супутніх послуг власникам автомобілів при пошкодженні автомобіля або ДТП, а також у випадку, якщо пробито колесо, несподівано закінчилося пальне, сів АКБ або відбулася інша нестандартна ситуація. Якщо Вам буде потрібна юридична консультація або просто порада - ми завжди готові надати консультацію або відправити повідомлення Клієнту, який потребує інформації. Якщо Ви зіткнулися зі складною ситуацією на дорозі, достатньо здійснити екстрений телефоний дзвінок за номером вказаним на Карткі «МОТОР» - і Вам оперативно організують необхідну допомогу, не залишаючи один на один з проблемами, в якій би ситуації Ви не опинилися!

 

Безкоштовна евакуація з місця ДТП

У випадку, якщо автомобіль пошкоджений і не може рухатися самостійно в результаті ДТП, Вам буде надана безкоштовна евакуація на найближчий сервісний центр або місце безпечного зберігання автомобіля.

Допомога в разі прокола колеса

Організація доставки або ремонту запасного колеса, у випадку якщо вдруге прокололось колесо, а запасне вже використано *.
* Вартість ремонту запасного колеса або оплати нового здійснюється за вашим рахунком.
Безкоштовна послуга надається 1 раз за строк дії.

Доставка палива

Організація доставки, якщо у Вас у дорозі зненацька закінчилося паливо **.
** Оплата палива, здійснюється за Ваш рахунок.
Безкоштовна послуга надається 1 раз за строк дії.

Запуск двигуна Вашего автомобіля

У випадку, якщо в автомобілі розряджається акумуляторна батарея, Вам буде надана допомога при запуску двигуна від зовнішнього джерела.
Примітка: оплата виїзду служби технічної допомоги та надання послуг по зарядці АКБ здійснюється за Ваш рахунок.

Інформаційна допомога

У разі потреби Клієнтам буде забезпечена інформаційна підтримка під час подорожей та консультативна допомога в різних ситуаціях. Якщо Клієнт потрапив у ДПТ або іншу екстрену ситуацію, йому буде надана консультація про правила поведінки при ДТП, а також інша необхідна інформація.

Доставка запасних запчастин

Організація доставки запчастин, необхідних для ремонту автомобіля, найшвидшим способом, якщо неможливо отримати ці запчастини на місці *.

Організаційна допомога

У разі потреби Клієнтам буде забезпечена інформаційна підтримка під час подорожей та консультативна допомога в різних ситуаціях. Якщо Клієнт потрапив у ДПТ або склалася інша екстренна ситуація, йому буде надана консультація про правила поведінки при ДТП, а також інша необхідна інформація....


Почувайте себе впевнено на дорогах з сервісною карткою «МОТОР» від страхової компанії «Мотор-Гарант» за підтримки SMILE Assistance.