• Безкоштовно з усiх номерiв в Українi
  • 0 800 309 709
  • Час работи з 8:00-21:00 (Сб, Нд –вихiдний)
  • +38 098 8 309 709

Учасник Асоціації «Страховий бізнес» СК "Мотор-Гарант" приєдналася до Меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю під час вирішення спорів між споживачами та страховиками. 
Метою роботи Офісу страхового примирителя є мирова угода між споживачем і страховиком без зайвої бюрократії і з дотриманням балансу інтересів сторін. Діяльність будується на принципі забезпечення рівності прав сторін, а це - справедливе, незалежне і неупереджене вирішення спору як по відношенню до споживача, так і страховика, з об'єктивною оцінкою всіх обставин, які зумовили звернення споживача. 
Діяльність здійснюється завдяки підтримці Агентства США з міжнародного розвитку в рамках гранту, наданого Проект USAID "Трансформація фінансової сектору".
 ТДВ "СК" Мотор-Гарант "за підсумками діяльності 2019 року входить в ТОП-50 страхових компаній за преміями, отриманими від фізичних осіб. 
Як зазначив директор компанії Віталій Тишечко «Участь в данному проекті з впровадження альтернативного (позасудового) механізму вирішення спору свідчить про відкритість СК «Мотор-Гарант» та відповідальність перед своїми клієнтами».