• Безкоштовно з усiх номерiв в Українi
  • 0 800 309 709
  • Час работи з 8:00-21:00 (Сб, Нд –вихiдний)
  • +38 098 8 309 709

17 грудня в Київській торгово-промисловій палаті відбулася презентація ТДВ "СК «Мотор-Гарант», на якій було представлено стратегiю розвитку компанії.
Презентацію відвідало близько 50 учасників фінансового ринку. Серед запрошених були топ-менеджери страхових компаній і брокерів, представники банків та асистуючих компаній. Від об'єднань страховиків були присутні керівники ЛСОУ, МТСБУ, Асоціації «Страховий бізнес», Оукшотт та Ядерного страхового пулу - Олександр Філонюк, Людмила Білошицька, В'ячеслав Черняховський, Тетяна Бабко та Олександр Бабенко.
«Презентацiя компанii в Києві - це важлива подія для нашої команди. Ми презентували стратегію розвитку, котра передбачає три основних напрямки: розвиток корпоративного страхування, збільшення присутності в регіонах за рахунок відкриття представництв та інвестиції в автоматизацію бізнес-процесів і реалізацію онлайн-продажів та врегулювання», - підкреслив директор компанії Віталій Тишечко.
У свою чергу, президент ЛСОУ Олександр Фiлонюк зазначив, що молода команда СК «Мотор-Гарант» зробила величезний ривок у розвитку за останнiй час, що є гiдним показником та поводом для довiри.
"Мотор-Гарант" - це молода, енергійна команда, яка підкріплює свої стратегичні цілі конкретними діями"- підкреслив Вячеслав Черняховский