• Безкоштовно з усiх номерiв в Українi
  • 0 800 309 709
  • Час работи з 8:00-21:00 (Сб, Нд –вихiдний)
  • +38 098 8 309 709

СК «МОТОР-ГАРАНТ» визнана переможцем відкритого тендеру з добровільного медичного страхування співробітників Державного підприємства «Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро« Прогрес» імені академіка О. Г. Івченка. Підприємство входить до складу концерну «Укроборонпром» і протягом 70 років створює авіадвигуни та спецобладнання індустріального застосування. Авіадвигуни, розроблені ДП «Івченко-Прогрес» застосовують в 104 країнах світу.

Як зазначив директор СК «МОТОР-ГАРАНТ» Віталій Тишечко: «ДП« ЗМКБ «Прогрес» - наш стратегічний партнер, з яким нас пов'язує багаторічна плідна співпраця. Ми цінуємо наші партнерські відносини і працюємо над поліпшенням якості страхових послуг для наших клієнтів. Незважаючи на оголошену пандемію коронавирусной інфекції СК «МОТОР-ГАРАНТ» виконує всі зобов'язання в повному обсязі та своєчасно виплачує страхові відшкодування».

Співробітники ДП «ЗМКБ «Прогрес» будуть обслуговуватися за програмами медичного страхування, які включають медикаментозне забезпечення, амбулаторне та стаціонарне обслуговування на базі державних і комерційних медичних установ.

СК «МОТОР-ГАРАНТ» - №1 по добровільному медичному страхуванню в Запорізькій області (за підсумками 9 місяців 2019 г.).