Оформити страховку, а також отримати консультацію з будь-яких питань страхування

0 800 309 709

Безкоштовно з усiх номерiв в Українi


Меню
Залишити анонімне повідомлення

Обов'язкове страхування за шкоду, яка може привести до аварій екологічного характеру

Обов'язкове страхування цивільної відповідальності за шкоду, яка може привести до аварій екологічного та санітарно-епідеміологічного характеру.

Здійснюється відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № №1788 від 16.11.02 р. Суб'єктами обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності є страхувальники, страховики і треті особи, яким внаслідок пожеж та/або аварій на об'єктах підвищеної небезпеки заподіяна пряма шкода.
Об'єктом обов'язкового страхування є майнові інтереси страхувальника, що не суперечать законодавству, пов'язані з відшкодуванням страхувальником заподіяної прямої шкоди третім особам внаслідок пожежі та/або аварії на об'єкті підвищеної небезпеки.
Страхова сума визначається за кожним конкретним об'єктом підвищеної небезпеки відповідно до категорії небезпеки і становить:

  • для групи об'єктів 1 категорії небезпеки - 200000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян на момент розрахунку страхової суми;
  • для груп об'єктів 2 категорії небезпеки - 70000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян на момент розрахунку страхової суми;
  • для груп об'єктів 3 категорії небезпеки - 45000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян на момент розрахунку страхової суми.

 

Залишити заявку