Оформити страховку, а також отримати консультацію з будь-яких питань страхування

0 800 309 709

Безкоштовно з усiх номерiв в Українi


Меню
Залишити анонімне повідомлення

Страхування фінансових ризиків і кредитів

Договір страхування фінансових ризиків і кредитів страхової компанії "МОТОР-ГАРАНТ" захистить Вас від можливого фінансового збитку, який може бути нанесений внаслідок проведення операцій в фінансово-кредитній і біржовій сферах.

Уклавши договір страхування, Ви отримаєте надійний захист від валютних, кредитних, інвестиційних ризиків. Ми пропонуємо диференційовані страхові тарифи, розмір яких залежить від виду фінансових ризиків, характеру страхового ризику, обсягу страхових зобов'язань і ін.
Поліс страхування фінансових ризиків дозволяє компенсувати витрати в разі невиконання зобов'язань Вашими діловими партнерами, якщо це сталося надзвичайних, непередбачених або непереборних обставин, що призвело до повної або часткової втрати доходу, а також, якщо з'явилися додаткові фінансові зобов'язання.
 

Добровільне страхування кредитів

(у тому числі відповідальність кредитора за не повернення кредиту).

Страховим випадком за цим видом страхування є неповернення позичальником кредиту і відсотків за його користування, що сталося в результаті банкрутства позичальника, умисного невиконання позичальником зобов'язань згідно з кредитною угодою і форс-мажорних обставин.

 

Залишити заявку