Оформити страховку, а також отримати консультацію з будь-яких питань страхування

0 800 309 709

Безкоштовно з усiх номерiв в Українi


Меню
Залишити анонімне повідомлення

Страхування вантажів і багажу

Страхування вантажів і багажу - вид страхування майна, основна мета якого захист майнових інтересів власників вантажів і багажу на випадок настання збитків в процесі транспортування вантажу. Цей вид страхування підходить як транспортним операторам, так і власникам вантажу і покриває ризики, які можуть наступити при доставці вантажу з пункту відправлення в пункт призначення.
Страхуванню підлягають всі види вантажів під час перевезення будь-яким транспортом по всьому світу. Страхове покриття надається на весь період транспортування, включаючи перевезення, а також проміжне зберігання. Крім цього, можна застрахувати і непрямі збитки, що виникають в результаті настання страхового випадку (очікуваний прибуток, комісія, фрахт, витрати).

Які ризики підлягають страхуванню?

  • «З відповідальністю за всі ризики»: на цих умовах страхуються всі ризики, крім спеціально передбачених в винятки;
  • «З відповідальністю за приватну аварію»: цією умовою передбачено встановлений перелік ризиків, за якими страховик несе відповідальність, і підходить в основному для морських перевезень;
  • «Без відповідальності за пошкодження, крім випадків катастрофи»: страховик несе відповідальність тільки в разі повної загибелі всього або частини вантажу. Пошкодження покриваються тільки в разі будь-якої події з транспортним засобом (катастрофи).

Договір може бути укладений як для страхування разового перевезення, так і страхування перевезень, здійснюваних в період певного проміжку часу.

 

Залишити заявку