Оформити страховку, а також отримати консультацію з будь-яких питань страхування

0 800 309 709

Безкоштовно з усiх номерiв в Українi


Меню
Залишити анонімне повідомлення

Як повідомити страхову компанію в разі ДТП

 

Для оформлення страхової справи щодо ДТП

за договорами обов’язкового страхування

цівільно-правової відповідальності

власників наземного транспорту

  

Для оформлення страхової справи Вам необхідно звернутись в представництво страхової  компанії "Мотор-Гарант" – подати копії свідоцтва про реєстрацію ТЗ (тех.паспорта), посвідчення водія, Поліс страхування, паспорт і ІПН , документи, які оформила поліція (або євро протокол), заповнити Повідомлення про ДТП

або зайти на наш офіційний сайт ( https://motor-garant.com.ua/ ), в розділі КЛІЄНТАМ-ЗАЯВИ, скачати, роздрукувати та заповнити Повідомлення про ДТП, відсканувати його та вищеперелічені документи. На кожній сторінці копії документа написати - копія вірна, поставити дату, підпис.

Відсканувати та направити на електрону поштову скринку Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

Оригінали (копії) документів відправити поштою на нашу адресу: 69068, м. Запоріжжя, вул. Вересаєва, 3, ТДВ «СК «Мотор-Гарант».

Для потерпілої особи додатково: скачати, роздрукувати, заповнити та направити до ТДВ «СК «Мотор-Гарант» Заяву про виплату ОСАГО.